Klinika Estetyki Ciała
PSYCHOLOG YOGA i TAI-CHI

O KLINICE

 

Jako Zakład Opieki Zdrowotnej działamy od 2000r. Jesteśmy jednym z pierwszych i jednocześnie od lat wiodącym ośrodkiem Medycyny Estetycznej w Polsce. Dysponujemy doświadczoną, wykształconą kadrą medyczną nieustannie podnoszącą swe kwalifikacje. Aktualizujemy na bieżąco wiedzę uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. Mamy również swój udział w szkoleniach, doskonaleniu i propagowaniu nowatorskich metod przynoszących szczególnie korzystne efekty lecznicze i estetyczne.
 
Jako Zakład Opieki Zdrowotnej przestrzegamy wysokich standardów leczenia pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu sprawdzonych i uznanych na świecie metod, materiałów i leków posiadających niezbędne w Polsce świadectwa rejestracji. Stosujemy również nowoczesny, niejednokrotnie unikalny sprzęt. Stosowane leczenie zgodne jest z powszechnie uznanymi standardami medycznymi. Unikamy metod kontrowersyjnych, mogących powodować objawy niepożądane przewyższające spodziewane korzyści.
 
Proponujemy Państwu kompleksowe specjalistyczne leczenie obejmujące całość zagadnień medycyny estetycznej: od dietetyki przez opóźnianie procesów starzenia i pielęgnację ciała, aż po usuwanie nawet znacznych defektów estetycznych wraz z leczeniem towarzyszących im chorób.
Zajmujemy się profilaktyką anty-aging, leczeniem niezabiegowym, jak również złożonymi metodami korekcji istniejących niedoskonałości. Uzupełnieniem leczenia w zakresie medycyny estetycznej jest zaawansowana pielęgnacja kosmetyczna w gabinetach kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej oraz rozległa strefa wellness.
 
Pod koniec 2007 roku Klinika zyskała nowoczesną siedzibę rozszerzając formułę działalności do wyjątkowej w naszym kraju koncepcji Medi-Spa. Połączenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów medycznych połączone jest obecnie z dobroczynnym działaniem strefy wellness i przeznaczone jest dla osób, które troskę o dobre zdrowie chcą uzupełnić dbałością o dobre samopoczucie, relaks i odrobinę przyjemności.
 
 
Waldemar Jankowiak
lekarz medycyny estetycznej UIME, specjalista chirurg
v-ce prezes Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

 

 

 

 


 

« powrót | drukuj