Klinika Estetyki Ciała
PSYCHOLOG YOGA i TAI-CHI

Nowa marka kosmetyków stworzona przez zespół Kliniki

poznaj dottore…
Klinika Estetyki Ciała oferuje Państwu pełną gamę zabiegów kosmetycznych dottore oraz oczywiście wszystkie produkty do pielęgnacji domowej.
więcej na www.dottore.pl
Nazwa  marki  dottore  wywodzi  się  z  języka  włoskiego i  w dosłownym tłumaczeniu oznacza mędrca, lekarza oraz  uczonego. Twórca  dottore dr Waldemar Jankowiak  chciał w ten sposób podkreślić  dążenie i zobowiązanie marki  do tworzenia  i oferowania produktów godnych zaufania, opartych na rzetelnej wiedzy medycznej , o nieustannie weryfikowanej  jakości  i skuteczności  działania.
dottore – medycyna dla urody
Wiedza i wieloletnie doświadczenie  założyciela marki w leczeniu, sposobach pielęgnacji oraz hamowaniu procesów starzenia skóry, pozwoliły poznać potrzeby pacjentów i opracować optymalne formuły preparatów oparte na rzetelnej wiedzy medycznej.
Przy tworzeniu każdej z receptur priorytetem dottore jest najwyższa jakość, przewidywalne działanie i wysoka tolerancja produktów. W tworzeniu kosmeceutyków  w dottore  kierujemy się zasadami przyjętymi w tworzeniu leków i stosujemy tylko to co niezbędne dla właściwego działania.
Kosmeceutyki  dottore  kompleksowo pielęgnują cerę, pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu oraz hamują procesy starzenia się skóry. Produkty dottore stanowią bezkompromisowe rozwiązanie dla klientów wymagających, osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy ich skóry. Doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie i kontynuacja procedur medycyny estetycznej.

 

Marka dottore została już wielokrotnie doceniona przez specjalistów w zakresie urody i kosmetologii. Do największych jej sukcesów należą nagrody przyznawane przez nawieksze w Polsce kosmetyczne czasopisma branżowe: INNOWACJA LNE oraz BEAUTY PREMIUM 2016 dla  preparatów rossatore xpress – zabiegu walczącego z nadreaktywnością skóry naczyniowej. Dodatkowo krem z linii do skóry naczyniowej rossatore cream blur effect uzyskał tytuł  ELLE KOSMETYK ROKU 2016.
 
« powrót | drukuj